informacje o plikach cookies

Informujemy że nasza strona nie korzysta z plików cookies do zapisywania i gromadzenia informacji

Nasza oferta

 

COVERdent (R)
Osłony powierzchniowe do zabiegowych i diagnostycznych narzędzi stomatologicznych (R) 

Produkujemy - sprzedajemy - hurtowo - detalicznie - wysyłkowo 

Każda wyprodukowana osłona posiada Nr katalogowy. Dla bezkonfliktowego porozumiewania się, każdej osobie zamawiającej po raz pierwszy proponujemy katalog z próbkami do dokładnego dopasowania odpowiedniej osłony do własnego urządzenia. Obok numerów znajdują się jeszcze oznaczenia literowe. 

Symbol CH - oznacza, że osłona została wyprodukowana dla potrzeb chirurgii i implantologii. Osłony te pakowane są po jednej sztuce w rękaw papierowo foliowy. Bezpośrednio przed zabiegiem opakowanie papierowo - foliowe należy otworzyć w miejscu zaznaczonym napisem "TU OTWIERAĆ". Rozchylając brzeg osłony umieszczonej  jeszcze w opakowaniu papierowo-foliowym należy wsunąć ją na przygotowane narzędzie.  

Nr katalogowy z lierką K to osłona wykonana z cieńszej folii przeznaczonej do kamer. Dopasowując osłonę do kamery należy ją dobrać tak by w okolicy obiektywu wchodziła z oporem, wówczas folia będzie bardziej napięta i obraz będzie bardziej stabilny.

Nr katalogowy z literką A, to  osłona wykonana na życzenie zamawiającego  przy której zmieniono tylko niektóre parametry rózniące ją od wzoru zasadniczego.